Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Şirketimiz gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imza atarak 1999 yılında Sincan’da faaliyete başlayıp 5 sabit 2 Mobil şubeye ulaşarak kurumsallaşmıştır. Geçmişten bugüne kadar gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdüren SR Şirketler Grubu her yeni bir şube ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmıştır.

Türkiye’nin ilk ve tek ıso 9001-2000 kalite yönetim belgesi ile ismini patentleyerek günümüzün hızla değişen koşullarına paralel olarak rekabet gücünü artırarak dünya çapında bir şirket olmayı hedeflemektedir. SR Şirketler Grubu hedefleri doğrultusunda taahhütlerini zamanında ve en iyi kalite ile yerine getiren ilkeli güvenilir ve saygın bir kuruluştur.

Bugün geldiğimiz noktada bize inanan ve güvenen müşterilerimizin katkılarının bilincindeyiz. Bulunduğumuz yerden daima daha ileriye gitmenin heyecanını yaşıyoruz. bu çalıştığımız alanın en iyilerinden olmak demektedir. Problemlerin ve olumsuzluklarında olduğu bir dünyada her şeye olumlu ve çözümleyici yaklaşmak temel felsefemizdir. Tüm sosyal paylaşımlarımıza yönelik faaliyetlerimizle sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacıyla sosyal, çevresel, toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamaktayız.

Çalışanlar olarak birbirimize karşı sorumluyuz. Üretkenliği ve yaratıcılığı ödüllendiren, uygun eğitim ve gelişme fırsatları sunan sahip oldukları bilgi ve becerilerine en iyi şekilde kullanabilmelerine olanak tanıyan bir çalışma ortamı yaratmanın yollarını arar; her durumda fırsat eşitliği ve hakkaniyeti gözetmeyi, kanun ve yönetmeliklere uymayı taahhüt ederiz.

Müşterilerimize, şirketimize ve toplumumuza yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere ahlaklı ve dürüst olmayı ilke edindik. Son olarak, tüm eylemlerimizde en yüksek ahlaki değerlere uymayı taahhüt ederiz.